SPRZĘT I WYPOSAŻENIE


Filmotwórnia posiada sprzęt filmowy do wynajęcia: kamery, mikser wizji, dźwięk i oświetlenie

KAMERY

Kamera Canon XF305. Mała kamera o niezwykłych możliwościach!!! Jej największą zaletą jest nie spotykana w tej klasie kamer możliwość nagrania materiału o bardzo dobrej barwie(4:2:2) i jakości(50Mb/sek). Doskonale sprawdza się w studio przy nagraniach w technice "green box". Kamera SONY PMW-EX1R. Nasza najlżejsza kamera HD. Dobrze współpracuje z systemem Redrock dając "filmowe" rozmycie tła. Posiada wyjście cyfrowe SDI umożliwiające zapis wysokiej jakości materiału filmowego na przykład wprost do komputera montażowego. Poza tym lekka i poręczna. Podstawowa kamera dla operatora filmującego na scenie oraz w zdjęciach reporterskich.

Sony EX3 kontynuacja EX1 wzbogacona o wejście i wyjście timecode, genlock oraz sterowanie Camera Control Unit. Ponadto przystosowanie do pracy naramiennej oraz lupa-wizjer na ekranie LCD. Można wymienić obiektyw. Canon Eos 5 z wysokiej klasy osprzętem i kompletem obiektywów firmy Zeiss. Największy hit ostatnich lat z najlepszym osprzętem w naszym studio.

Redrock M2. W zestawie z EX1 pozwala stosować obiektywy do lustrzanek fotograficznych i uzyskiwać filmowy charakter zdjęć o małej głębi ostrości. W naszej firmie z kompletem najlepszych obiektywów Canon FD S.S.C. Sony HDW-750P. Potężna kamera o wyjątkowej jakości obrazu, trzy przetworniki 2/3 cala, zapis głębi koloru 4:2:2 (opcjonalnie możliwość zapisu 4:4:4), obiektyw Canon z extenderem, doskonały statyw i głowica Sachtler Panorama Mate Box firmy Chrosziel, oraz wyjątkowo długa lupa (Chrosziel).